FIAT DUCATO

Величезна різноманітність комбінацій для нескінченних транспортних рішень.

ДИЗАЙН

Понад 35 років Fiat Ducato є найбільш популярним комерційним автомобілем в Європі. Модель не раз отримувала престижні нагороди, в тому числі і «Вен року в Європі». Сучасний, надійний, практичний, функціональний Fiat Ducato – автомобіль-бестселер, випущений в кількості більше 2,9 мільйона автомобілів. Ваш надійний помічник в бізнесі.

ДВИГУНИ

Fiat Ducato володіє потужним турбодизельним двигуном MultiJet з робочим об’ємом 2.3 л., який видає 130 к.с.  Це сучасний двигун нового покоління, який має високу потужність і низький рівень викидів забруднюючих речовин.

ІНТЕР’ЄР

Комфорту на борту Ducato приділено велике значення, адже в дорозі іноді доводиться проводити цілий день. Саме тому конструктори Fiat велике значення надали розробці салону. Комфортабельні сидіння в автомобілі мають безліч регулювань, а система кондиціонування повітря забезпечує ідеальні умови для далеких поїздок. Додатковий кондиціонер з блоком охолодження доступний для версій Combi і Panorama і створює оптимальний мікроклімат для всіх пасажирів на борту.

ЕКСТЕР’ЄР

Дизайн оновленого Ducato продуманий до дрібниць. Кузов Ducato розроблений з використанням технології віртуального проектування і пройшов суворе тестування в аеродинамічній трубі. Зовні Ducato нагадує стрімкі швидкісні поїзди завдяки обтічної лінії бічного скла. А великі бічні стекла пропускають багато світла, створюючи приємну атмосферу в салоні і роблячи поїздку в ньому більш комфортною.

КОМПЛЕКТАЦІЇ АВТОМОБІЛЯ

FIAT DUCATO ВАНТАЖНИЙ ФУРГОН

Вантажний фургон Ducato – одна з найбільш затребуваних модифікацій. Цей комерційний тримісний автомобіль має посилену підвіску, що забезпечує вантажопідйомність до 1870 кг Поставляється в максимально можливій кількості версій з об’ємом вантажного відсіку 8 куб.м (L1H1), 9,5 куб.м (L1H2), 11,5 куб.м (L2H2) , 13 куб.м (L3H2), 15 куб.м (L4H2) і 17 куб.м (L4H3) (детальніше інформація по кожній версії вказана в прайс-листі).

FIAT DUCATO БОРТОВИЙ

Дана модифікація виробляється у великій кількості версій, як з одинарною кабіною (3 місця) так і з подвійною кабіною (7 місць). Версії мають вантажопідйомність від 1095 кг до 2075 кг, з площею вантажного простору від 4,9 кв.м до 8,5 кв.м (дана модифікація доступна до постачання за попереднім замовленням).

FIAT DUCATO ШАСІ

Ducato шасі, завдяки надійній рамної конструкції, пропонує максимальний вибір трансформацій автомобіля в залежності від ваших потреб. Вантажівка-рефрижератор, евакуатор або навіть пересувне кафе і будинок на колесах – це все Ducato шасі. Версії мають вантажопідйомність від тисяча дев’яносто п’ять кг до 2075 кг і колісну базу від 3,000 м до 4,035 м, можуть бути як трьох-, так і семимісними.

FIAT DUCATO ВАНТАЖОПАСАЖИРСЬКИЙ

Вантажопасажирська версія Ducato Combi призначена для комбінованих перевезень пасажирів і вантажів. Якщо вам потрібен більший обсяг багажника, досить скласти другий і третій ряд сидінь для розміщення більшої кількості вантажу. Автомобіль місткістю від 6 до 9 осіб та з об’ємом вантажного відсіку від 1,7 куб.м до 11,5 куб.м

FIAT DUCATO ПАСАЖИРСЬКИЙ

Версія Ducato Panorama пропонує максимальні зручність і комфорт для перевезення пасажирів, має 8 або 9 місні варіанти з багажним відсіком об’ємом до 2800 літрів і вантажопідйомністю до 406 кг в подовженому варіанті. Також на базі Fiat Ducato виробляються мікроавтобуси, здатні вмістити до 17 пасажирів (дана версія доступна до постачання під замовлення).

СПЕЦІАЛЬНА КРЕДИТНА ПРОПОЗИЦІЯ

Fiat DUCATO в розстрочку на два роки під 0%
з першим внеском від 40%