FIAT 500L

ДИЗАЙН

Відкрийте для себе новий Fiat 500L: той же дизайн як у Fiat 500, але більше комфорту, безпеки і елегантності, що дає вам абсолютно кращий вибір. Автомобіль спроектований з особливою увагою до деталей. Досить поглянути на передню решітку, на світлодіодні денні ходові вогні, на нові бічні молдинги в колір кузова з хромованими вставками і на нові елементи управління на рульовому колесі.

ДВИГУНИ

У моторній гамі 500L присутні два бензинових двигуна з розподіленим електронним фазовим вприском об’ємом 1.4 л. 95 та турбований 120 к.с. і турбодизельний з прямим вприском MultiJet 1.3 л. 85 к.с.

TRACTION+

Інноваційна система управління Тraction+ в комплектації «500L Trekking» гарантує відмінні ходові якості навіть при їзді по снігу або слизькій поверхні.

БЕЗПЕКА

Fiat 500L має найкращі системи захисту: 7 подушок безпеки, система ABS + EBD, система ESC + Hill Holder, система HBA і пристрій Hazard Device.

ІНФОТЕЙМЕНТ

Fiat 500L володіє системою Uconnect™ 7″ HD LIVE. Це вища якість розваг з потоковою передачею музики з TuneIn і Deezer і повний контроль напрямку, куди ви їдете, завдяки камері заднього виду і системі TomTom Sat Nav з картами 3D, а також максимальній узгодженості дій завдяки CarPlay і Android Auto.

500L

Більше комфорту для всієї родини, більше технологій завдяки інформаційно-розважальним системам і системам безпеки, більше розумного і гнучкого вантажного простору і більше стилю з усією красою і культовою чарівністю 500-го. Ви зрозумієте це з першого погляду.

КОМПЛЕКТАЦІЇ АВТОМОБІЛЯ

500L Pop Star

500L Cross

500L Trakking

СПЕЦІАЛЬНА КРЕДИТНА ПРОПОЗИЦІЯ

Fiat 500L в розстрочку на два роки під 0%
з першим внеском від 40%